خدمات اسباب کشی برای سالمندان

یکی از نکات مهم در زمینه اسباب کشی و باربری تهران، ارائه بهترین خدمات به افراد مسن و سالمندان است یعنی افرادی که به هر دلیل شرایط مناسبی از لحاظ جسمی و یا روحی ندارند. اسباب کشی برای چنین افرادی چالش های خاص خود را دارد. باید در نظر داشته باشید که این افراد پا به سن گذاشته اند و با داشتن کوله باری از تجربیات در زندگی، نیاز به کمک بیشتری در زمان استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران در زمینه جابجایی و انتقال بار دارند. 

اسباب کشی افراد مسن

گفته می شود که امروزه چیزی در حدود سی درصد جمعیت کشورمان را افراد بالای شصت سال تشکیل می دهند. جابجایی اسباب و اثاثیه منزل برای این افراد کار چندان راحتی نیست. چرا که در درجه اول باید توجه داشته باشید که آنها به دلیل شرایط حساس فیزیکی بدن شان و بطور خلاصه وضعیت سلامتی و حتی وضعیت خاص روحی در بسیاری از موارد افرادی آسیب پذیر هستند. لذا کمک بیشتری باید به آنها شود و شرکت های باربری تهران پس از آماده سازی مقدمات اولیه و قطعی شدن ارائه خدمات اسباب کشی به افراد سالمند، باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

•  بسیاری از افراد سالمند در زمان اسباب کشی کمک چندانی نمی توانند بکنند و حتی در مرحله خدمات بسته بندی جهت اسباب کشی نیز ممکن است تمام کار را کارگران باربری و حمل بار انجام بدهند. 
•  در طول مسیر باربری و ارسال بار (به خصوص در زمان ارائه خدمات حمل بار به شهرستان به افراد مسن و سالمند) بهتر است که کارکنان شرکت باربری مواظب سلامت آنها در طول جاده باشند.
•  کارگران حمل بار برخورد مناسبی با افراد سالمند داشته باشند و با آنها بخاطر هر مسئله کوچکی بحث نکنند.
•  رانندگان خودروهای باربری، احتیاط کافی را به خرج بدهند مخصوصا اگر خود فرد سالمند نیز به همراه آنها در طول مسیر به سمت مقصد حرکت کند.
•  کارگران حمل کلیه کارتن های حامل اسباب و اثاثیه حتی کارتن و جعبه های سبک را انجام بدهند. 
•  در زمان تماس و یا درخواست افراد سالمند و مسن جهت رزرو خدمات باربری و اسباب کشی، به آنها در زمینه خدمات VIP باربری نیز اطلاع رسانی شود تا در صورت تمایل از این امکانات استفاده کنند.
•  کارگران اتوبار در طول تمام مراحل بسته بندی، حمل و انتقال وسایل و لوازم به درون ماشین های باربری، در طول مسیر حمل بار و سرانجام پیاده کردن و انتقال بارها به مقصد، در کنار آنها باشند و سعی کنند تا هر گونه نگرانی را از آنها رفع کنند.
•  اگر محل سکونت فعلی آنها بزرگ است و یا بخش های مختلفی از جمله زیرزمین دارد، حتما از خود آنها پرسیده شود که همه وسایل جهت حمل آماده هستند یا خیر. (ممکن است افراد مسن در هنگام اسباب کشی، برخی وسایل را فراموش کنند و جا بگذارند)
•  کارکنان شرکت های اتوبار و باربری تهران این مسئله را در نظر داشته باشند که به دلیل وضعیت سلامتی و جسمانی، برخی افراد سالمند ممکن است کمی زودرنج باشند که این البته به دلیل وضعیت سن و سال آنهاست. 
•  در طول تمام مدت سعی شود تا کاری کنند که حواس آنها از مدت زمان باقی مانده و مسائلی از قبیل اینکه چقدر از کار اسباب کشی باقی مانده پرت شود و هر گونه استرس و فشاری از دوش آنها برداشته شود.
•  در زمان بسته بندی، نهایت دقت بکار گرفته شود تا کلیه وسایل و لوازم با ارزش و قدیمی آنها به ویژه لوازم شکستنی و یا یادگاری های مربوط به گذشته آنها به خوبی حفظ شده و طوری بسته بندی شوند که کوچکترین آسیبی نبینند.

خدمات باربری برای افراد مسن و سالمند

بسیاری از افراد مسنی که قصد اسباب کشی از خانه ای به خانه دیگری دارند، کوله باری از خاطرات خود را از آن خانه با خود حمل می کنند. خاطراتی شیرین که بسیاری از آنها امیدوارند در خانه جدیدشان نیز ادامه پیدا کند. از این رو شاید در زمان اسباب کشی، برای بسیاری از آنها دل کندن از خانه و منزلی که خاطرات زیادی با آن دارند، کار چندان آسانی نباشد. لذا کارگران اتوبار تهران در چنین شرایطی بهتر است فرصت کافی به این عزیزان بدهند و در اسباب کشی برای سالمندان، تا حد امکان عجله نکنند.

شرکت اتوبار پارسی بار با سالها تجربه در زمینه باربری و اسباب کشی برای افراد مسن و سالمندان عزیز، با کلیه امکانات در خدمت آنهاست. چنانچه تمایل داشتید که از خدمات ما در زمینه بسته بندی و اسباب کشی استفاده کنید، کافی است با همکاران ما تماس بگیرید.

مقالات