ویژگی های باربری برای شرکت ها

یکی از خدمات شرکت باربری و اتوبار پارسی بار، ارائه خدمات باربری و جابجایی بار به کلیه شرکت ها، نهادها، سازمانها، موسسات تولیدی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی دولتی یا خصوصی است. در این زمینه پارسی بار به عنوان یکی از شرکت هایی که در طول سالهای گذشته در ارائه این خدمات موفق بوده توانسته بسیاری از مشتریان را در این حیطه با کمال افتخار جذب خدمات خود کند. 

همانطور که می دانید مشتریان شرکت های باربری تهران به دو دسته تقسیم می شوند: 
- مشتریان حقیقی 
- مشتریان حقوقی 

دسته اول همانطور که مشخص است اشخاص حقیقی هستند که قصد اسباب کشی از منزل خود به مکانی دیگر را دارند. اما دسته دوم در واقع شرکت ها، فروشگاه ها و موسساتی هستند که قصد جابجایی وسایل و تجهیزات خود را دارند. این روزها به دلایل اقتصادی، بسیاری از شرکت ها و یا موسسات اقدام به عوض کردن آدرس خود و انتقال به محلی دیگر می کنند. 

لذا آنها هم در این زمینه نیاز به استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران دارند. این شرکت ها هم نیاز به بسته بندی وسایل و لوازم خود جهت حمل و جابجایی به محل جدید دارند. از این رو جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها و ارگان های مختلف اهمیت خاصی دارد چرا که مدیران و اعضای هیئت مدیره آنها می خواهند یک اسباب کشی و جابجایی بی دردسری را داشته باشند که براحتی و بدون وارد آمدن هر گونه خسارتی انجام شود.

معمولا مهم ترین وسایل و لوازم شرکت ها برای اسباب کشی و باربری عبارتند از:
دستگاه ها و وسایل اداری اعم از کامپیوترها، فکس، لپ تاپ ها، دستگاه اسکنر، سرورهای شبکه، مودم (اینترنت)، دستگاه های ویدئو پروژکتور و غیره 
مبلمان اداری و میز و صندلی های شرکت یا سازمان
کلیه ظروف و لوازم آشپزخانه شرکت یا موسسه
کتاب ها و کلیه وسایل نوشت افزار مانند قلم، دفترچه، برگه های سفید یادداشت و غیره
کلیه فایل ها، پرونده ها و پوشه های اداری
گاو صندوق شرکت

البته این موارد همه مربوط به باربری شرکت ها و موسسات اداری و یا خدماتی است. در مواردی اسباب کشی و جابجایی بار موسسات شامل لوازم و وسایل دیگری نیز می شود از جمله باشگاه های ورزشی که عمدتا وسایل و تجهیزات ورزشی سبک و سنگین را در اختیار دارند که هنگام بسته بندی و جابجایی آنها باید تا حد امکان دقت کرد.
در مجموع بسته بندی و جابجایی بار شرکت ها و موسسات در حالت کلی از چند مرحله زیر تشکیل می شود:

- تهیه کارتن و جعبه های مخصوص حمل بار و سایر لوازم بسته بندی
- تخلیه کلیه وسایل به خصوص پوشه ها و پرونده ها
- بسته بندی لوازم شرکت با استفاده کارتن، چسب های محکم، سلفون و نایلون های حباب دار 
- چسباندن برچسب بر روی هر یک از کارتن های وسایل و نوشتن نوع محتویات بر روی آنها (مثلا عباراتی مانند کامپیوتر، شکستنی و غیره) 
- انتقال بارهای شرکت به درون ماشین و خودروی باربری 
- انتقال وسایل و لوازم به مقصد 

در هر یک از این مراحل کارگران حمل بار باید دقت کافی را داشته باشند تا به وسایل شرکت یا موسسه هیچ گونه آسیب یا خسارتی وارد نشود. چه در مرحله بسته بندی و چه در مراحل جابجایی. در ضمن نکته مهم دیگر اینجاست که تا حد امکان کلیه این مراحل زیر نظر مدیران شرکت و در صورت امکان با هماهنگی پرسنل آن شرکت صورت بگیرد.
بهترین حالت همکاری و هماهنگی کامل بین کارگران شرکت های اتوبار تهران و کارکنان شرکت مشتری است. بطوری که بتوان بهترین نتیجه را در سریع ترین زمان ممکن بدست آورد. به یاد داشته باشید که هدف شرکت های باربری تهران در زمان ارائه خدمات خود به ویژه به مشتریان حقوقی، در درجه اول جلب رضایت مدیران آنها و ارائه بهترین خدمات است. 

اگر شما هم از مدیران یک شرکت، نهاد، سازمان، باشگاه یا هر مجموعه اداری، تولیدی، خدماتی، هنری، فرهنگی، آموزشی و ... هستید می توانید جهت دریافت خدمات بسته بندی، حمل و جابجایی بار در تهران یا به مقصد شهرستان ها با همکاران ما در اتوبار پارسی بار تماس گرفته و ضمن آگاهی از جدیدترین و بهترین قیمت باربری و اسباب کشی، در صورت تمایل اقدام به رزرو خدمات از طریق همکاران ما کنید. 
ما در اتوبار پارسی بار به فکر شما مشتریان گرامی هستیم.

مقالات