خدمات اسباب کشی

خدمات اسباب کشی یکی از مهمترین خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران است. یک شرکت خدمات اسباب کشی - مانند شرکت اتوبار و باربری پارسی بار تهران - وظایف متعددی دارد از جمله:

اعزام ماشین های باربری به همراه کارگران حمل بار به محل
ارائه خدمات بسته بندی اسباب کشی 
انتقال وسایل از مبداء به مقصد توسط خودروهای باربری 
کمک به چیدمان اسباب و اثاث مشتریان (در صورت استفاده از خدمات VIP) 

هر یک از این مراحل را همکاران ما با دقت خاصی انجام می دهند تا کلیه نیازهای مشتریان ما در زمینه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت ها و ادارات را تامین کرده و بتوانیم یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را برای آنها به ارمغان آوریم. 

بسته بندی اسباب و لوازم خانه و یا محل کسب و کار جهت جابجایی و انتقال به محلی دیگر برای افراد و یا خانواده ها به اندازه کافی پر دردسر و استرس زا است، به خصوص برای مدیران شرکتها و یا موسساتی که قصد جابجایی و اسباب کشی به محل دیگری دارند و یا خانواده هایی که دارای فرزندان کم سن و سال هستند و یا برای افراد مسن. 

ما در شرکت اتوبار پارسی بار ضمن اطلاع از حساسیت خانواده ها و یا مدیران شرکت ها، موسسات و یا مراکز اداری یا تجاری که قصد استفاده از خدمات بسته بندی و اسباب کشی ما را دارند، به آنها تعهد می کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن به سرعت اقدام به بسته بندی وسایل و لوازم آنها کرده و با دقت آنها را در جعبه ها یا کارتن های مخصوص قرار داده و پس از قرار دادن در ماشین های باربری مجهز و جدید به محل مورد نظر حمل می کنند.

مزایای استفاده از خدمات اسباب کشی پارسی بار عبارتند از:

ارائه بهترین مشاوره توسط همکاران ما 
در اختیار داشتن تیمی از بهترین کارگران مهربان، زحمتکش و قوی در زمینه حمل بار
دارا بودن ناوگانی مجهز از بهترین خودروهای باربری 
استفاده از بهترین وسایل اسباب کشی از جمله کارتن های چند لایه، چسب زن، فوم و پلاستیک های حبابدار
بیمه باربری و تعهد کارکنان ما به سالم رساندن وسایل و لوازم شما به مقصد
جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان
گم نشدن و آسیب ندیدن اسباب و اثاث شما 
برداشتن فشار و استرس از دوش شما و اعضای خانواده 
داشتن سرعت بالا
تبعیت از نرخ و شرایط اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران

کارگران و نیروهای اعزامی ما به خانه ها و شرکت ها، دارای تجربه کافی در زمینه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی هستند و ضمن اطلاع از نحوه بسته بندی و انتقال صحیح هر یک از اشیاء و وسایل سنگین و سبک منزل یا شرکت ها به درون ماشین های باربری، تلاش می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن کلیه مراحل باربری و انتقال اسباب و لوازم شما را انجام دهند.

قیمت اسباب کشی:
هزینه حمل اثاثیه منزل و یا شرکت ها (اشخاص حقیقی و یا حقوقی که مایلند با استفاده از خدمات ما در زمینه اسباب کشی و حمل بار اقدام کنند) بستگی به موارد مختلفی دارد از جمله اینکه مقدار وسایل شما چقدر است و نیاز به چه نوع خودروی باربری جهت جابجایی آنها دارید، برای مثال برای حمل و جابجایی تعداد کمی وسایل ممکن است وانت بار کافی باشد اما برای اسباب کشی حجم زیادی از وسایل یک خانواده بزرگ و یا یک شرکت با تعداد پرسنل و یا تجهیزات زیاد، گاهی یک یا دو کامیون و یا خاور نیاز است. طبیعتا هزینه اجاره کامیون بیشتر از هزینه اجاره وانت بار است که این نکته را هم باید در نظر گرفت. 

البته نرخ و هزینه های اعلام شده همه بر اساس هزینه های رسمی اتحادیه باربری تهران هستند و ما نهایت تلاش خود را بکار می گیریم تا ضمن ارائه بهترین مشاوره به همشهریان گرامی، آنها را در صورت امکان از کلیه تخفیف ها در مراحل مختلف اسباب کشی بهره مند سازیم. 

اگر می خواهید بهترین باربری برای اسباب کشی را انتخاب کنید، شرکت اتوبار پارسی بار را فراموش نکنید. ما در کلیه مراحل اسباب کشی در تهران و یا حمل بار به شهرستان در کنار شما هستیم.