باربری و اتوبار غرب تهران

شرکت باربری پارسی بار با فعالیت به عنوان یکی از شرکت های اتوبار و باربری غرب تهران در طی سالهای گذشته در خدمت شهروندان محترم بوده است. این افتخار ماست که بتوانیم در کلیه نقاط غرب تهران در زمینه خدمات بسته بندی و باربری بصورت فعال شرکت داشته و نیازهای مشتریان خود را تامین کنیم.
باربری و اسباب کشی در غرب تهران تخصص ماست. شرکت اتوبار پارسی بار تهران، با استفاده از بهترین ماشین های باربری، جدیدترین و مقاوم ترین کارتن های مخصوص بسته بندی اسباب کشی و کارگران ماهر می تواند کلیه نیازهای شما مشتریان گرامی در غرب تهران را برطرف کند.


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری غرب تهران : 44488574 - 021  شماره همراه: 09123871739


چنانچه شما هم قصد اسباب کشی و جابجایی بار در غرب تهران را دارید، در هر یک از بخش های این مناطق و محلات آن می توانید با ما تماس بگیرید. ما در پارسی بار مفتخریم که با بهترین کیفیت مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار داده و در هر زمانی در طول هفته که شما تمایل داشته باشید، ما در خدمت شما خواهیم بود.
سرویس دهی شرکت باربری پارسی بار جهت بسته بندی و همچنین حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شما در اقصی نقاط غرب تهران صورت می گیرد و اگر منزل و یا شرکت شما در یکی از این مناطق قرار گرفته و می خواهید اقدام به اسباب کشی و اثاث کشی با استفاده از خدمات اتوبار غرب تهران نمایید، ما را فراموش نکنید:
شهرک غرب، صادقیه، شهران، پونک، شهید باقری، دهکده المپیک، ستارخان، آریاشهر، شهرآرا، آزادی، شهرک اکباتان و غیره.

غرب تهران با داشتن خیابان ها و بزرگراه های بزرگ و مهم در مسیرهای مختلف به سمت میدان آزادی، جاده کرج، نیایش، همت، جلال، یادگار امام، ستاری و... می تواند یک محدوده بسیار مناسب جهت امور حمل بار باشد. به خصوص برای کسانی که داخل این محدوده اقدام به اسباب کشی می کنند (برای مثال اسباب کشی و حمل بار از صادقیه به شهرک غرب) اما ما جهت رفاه شما رانندگانی حرفه ای را استخدام کرده ایم که به این مسیرها کاملا آشنایی دارند و از کم ترافیک ترین و بهترین مسیرها وسایل شما را در سریع ترین زمان ممکن حمل و جابجا می کنند. 
وجود چنین بزرگراه ها و مسیرهایی در این بخش از تهران برای کسانی که در اسباب کشی و جابجایی بار عجله دارند، فرصت مناسبی است. چه بهتر که از چنین امکانی در زمان اسباب کشی و باربری غرب تهران بتوان با بهره گیری از رانندگانی باهوش و حرفه ای نهایت استفاده بهینه را برد. 

شرکت اتوبار پارسی بار حتی در زمینه قیمت باربری غرب تهران نیز به شما تعهد می دهد که ارزان ترین خدمات را به شما ارائه داده و ما با استفاده از تخفیف های مختلف سعی می کنیم تا حد امکان بهترین نرخ و کمترین هزینه را برای شما محاسبه کنیم. لذا چنانچه قصد رزرو خدماتی در این بخش از تهران در زمینه باربری پونک، باربری ستارخان، باربری صادقیه و سایر مناطق تحت پوشش اتوبار غرب تهران با نرخ مناسب را دارید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

شما مشتریان گرامی می توانید در صورت تمایل جهت بسته بندی و اسباب کشی در غرب تهران با شرکت خدمات اسباب کشی و باربری پارسی بار تماس بگیرید. مطمئن باشید که کلیه وسایل شما به دقت بسته بندی شده و با نهایت دقت و ظرافت به محل جدید انتقال داده می شوند. 
کیفیت کار ما، همواره زبانزد خاص و عام بوده و کارگران و رانندگان باربری ما توانسته اند به بهترین شکل ممکن از طریق سریع ترین، ایمن ترین و دقیق ترین مسیرهای ممکن کلیه بارهای مشتریان ما در این نواحی از تهران براحتی به مقصد حمل کنند.
باربری و اتوبار در غرب تهران را با پارسی بار تجربه کنید. با ما در تماس باشید.