باربری پونک

خدمات باربری و اتوبار پونک یکی از زیرشاخه های فعالیت های ما در زمینه اسباب کشی و باربری غرب تهران است. پونک در شمال غربی تهران قرار دارد و در نزدیکی محلات و مناطقی مانند شهرک غرب، فرحزاد، جنت آباد، مرزداران و باغ فیض واقع شده است. 
پونک منطقه ای نسبتا بزرگ است بطوری که بخشی از آن جزو منطقه 2 شهرداری تهران و بخش دیگر جزو منطقه 5 تهران است. چنانچه شما در این منطقه دارای شرکت و یا منزل هستید و می خواهید اسباب کشی کنید، می توانید جهت امور اتوبار و باربری پونک با ما تماس بگیرید. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری غرب تهران : 44488574 - 021  شماره همراه: 09123871739


خدمات ما در این زمینه شامل خدمات بسته بندی حرفه ای جهت باربری پونک، خدمات اسباب کشی و همچنین حمل بار به شهرستان می شود. 
پونک از مناطق قدیمی تهران است که دارای باغ های بزرگ و و سیع بوده و از طرف دیگر به دلیل وجود تعداد فراوانی از گل پونه، این منطقه تهران زمانی که توسعه پیدا کرد و جزو نقاط شهری تهران شد، نام پونک برای آن انتخاب شده است. البته این رشد و توسعه در طول سالهای اخیر همچنان ادامه پیدا کرده بطوری که امروزه پونک دارای تعداد قابل توجهی مراکز مسکونی و تجاری جدید و نوساز است و یا در نزدیکی آن قرار دارند. که همین هم موجب شده تقاضا جهت شرکتهای اتوبار و باربری پونک افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد حقیقی و یا حقوقی جهت اسباب کشی و یا خدمات اتوبار با همکاران ما تماس می گیرند. 

باربری پونک

ارائه خدمات باربری و حمل بار در پونک تهران مستلزم داشتن شرایط خاصی است که ما براحتی توانسته ایم در طول سالهای گذشته در انجام هر یک از آنها سربلند و پیروز شویم. از جمله آشنایی با خیابان ها و بزرگراه های مختلف پونک برای رانندگان خودروهای باربری (مانند اشرفی اصفهانی، بزرگراه یادگار امام، بزرگراه نیایش، بزرگراه ستاری، سردار جنگل، شهید مخبری، بلوار کمالی، بلوار همیلا و غیره)، ارائه بهترین خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و شرکت، استفاده از خودروهای سبک و سنگین حمل بار از نوع درجه یک (از قبیل خاور، وانت بار، کامیون های مسقف و یا غیر مسقف) و حمل وسایل و لوازم بسته بندی شده توسط خودروهای باربری به مقصد مورد نظر ما می باشد. 

مزایای اتوبار و باربری پونک شرکت پارسی بار عبارتند از:
• استفاده از بهترین خودروهای باربری 
• ارسال بهترین کارگران حمل بار 
• بسته بندی حرفه ای و کامل بطوری که کلیه وسایل و اسباب و اثاثیه شما، کاملا سالم به مقصد برسند.
• داشتن سرعت عمل بالای همکارانمان
• بیمه باربری 
• قیمت و هزینه مناسب 

اتوبار پونک
قیمت باربری پونک:

نرخ و قیمت باربری و اسباب کشی در پونک بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله تعداد و حجم وسایل شما و طبیعتا تعداد ماشین های باربری که مورد نیاز شماست و همچنین زمان مورد نظر شما (در برخی ایام سال هزینه ها بیشتر است و طبیعتا هزینه نهایی خدمات اسباب کشی و اتوبار پونک بالاتر می رود) و فاصله و مسافت بین مبداء و مقصد. (هزینه حمل بار از پونک تهران به شهرستان بیشتر از هزینه حمل بار از پونک به مناطق دیگر تهران است) 

البته ما از آنجایی که نسبت به رفاه و آسایش هرچه بیشتر مشتریان خود احساس تعهد می کنیم، سعی می کنیم تا حد امکان شما را از تخفیف های خود بهره مند و تا جایی که در توان مان باشد بهترین سرویس و خدمات اتوبار و حمل بار در پونک را به شما ارائه دهیم.