اجاره انبار

یکی از خدمات شرکت باربری پارسی بار تهران، اجاره انبار در تهران است. اجاره انبار های ما یکی از خدماتی است که به مشتریانی که به هر دلیلی نیاز به اجاره انبار کانتینری و یا غیر کانتینری دارند، ارائه می دهیم. شرکت پارسی بار با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی خود به آسانی پاسخگوی نیازهای شماست. چنانچه شما هم نیاز به اجاره سالن، سوله و یا انبار کانتینری دارید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس بگیرید.

اجاره انبارهای کانتینری، سوله و حتی سالن های بزرگ یک روش مناسب برای بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی است که به هر دلیلی نیاز به فضایی امن و مطمئن جهت قرار دادن وسایل و یا کالاهای خود برای مدت زمان مشخصی دارند. به همین جهت این خدمات تحت عناوینی چون اجاره انبار برای وسایل منزل، کانتینر انباری، اجاره سوله، انبار کوچک و حتی انبار خانگی نیز شناخته می شوند.  

شرکت پارسی بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه انبارداری حاضر است به مشتریان خود اطمینان بدهد که با نهایت دقت و بهترین امکانات وسایل و اجناس آنها در انبارها کاملا محفوظ خواهد بود. مزایای اجاره انبارهای ما عبارتند از:

نگهبانی و امنیت کامل
در اختیار داشتن بهترین انبارها
دسترسی مناسب
امکان اجاره انبار از یک روز تا چند سال
قیمت مناسب و ارزان
امکان استفاده جهت کلیه اشخاص، تجار، شرکت ها، سازمان ها و نهادهای خصوصی و یا دولتی
بیمه 
حفاظت در برابر سیل، آتش سوزی، دزیده شدن و سایر حوادث


اجاره انبار


امروزه اجاره انبار برای وسایل در تهران از جمله اجاره انبار کوچک و یا بزرگ به دلایل متعددی توسط افراد، شرکت ها و یا نهادها صورت می گیرد. از جمله دلایل زیر:

شرکت ها، سازمان ها و یا موسساتی که نیاز به محلی جهت نگهداری بخشی از امکانات، تجهیزات و یا اجناس خود دارند.
اشخاصی که در حال اسباب کشی هستند و بخشی یا تمام وسایل، اسباب و اثاثیه خود را باید برای مدتی در محلی نگهداری کنند.
بازرگانانی که اجناس و کالاهایی را باید برای مدتی در انبار نگهداری کنند تا زمان ارسال آنها برسد. (دپو)
سردخانه کانتینری جهت نگهداری مواد غذایی.

ناگفته نماند که در گذشته یکی از اشکالاتی که در زمینه انباری داری در تهران و یا شهرستان های کشورمان وجود داشت، مسائل امینتی آنها بود. به این صورت که چون انبارها اغلب بزرگ بودند و افراد مختلفی وسایل و اجناس خود را در آنها قرار می دادند، رفت و آمد در آنها نسبتا زیاد بود و از طرف دیگر در نبود سیستم های امنیتی مانند دزدگیر و یا دوربین های امنیتی مداربسته، امنیت چندان بالای وجود نداشت و حتی امکان سوء استفاده وجود داشت. 

اما امروزه خوشبختانه هم با استفاده از دوربین های مدار بسته رفت و آمد افراد به دقت کنترل می شود و از طرف دیگر با استفاده از کانتینرهای مجهز و ایمن که مجهز به پیشرفته ترین قفل های هستند به خوبی از وسایل و لوازم شخصی یا شرکت شما در آنها حفاظت به عمل خواهد آمد. کلیه وسایل و یا کالاهای خود را در انبارهای ما قرار می دهید در طول مدت زمان قرارداد، بیمه خواهند بود و کلید انبار کانتینر فقط در اختیار شما خواهد بود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دپو، انبار کانتینری و یا عقد قرارداد با همکاران ما در پارسی بار، با همکاران ما تماس بگیرید.