باربری اتوبار در شرق تهران

اسباب کشی و باربری در شرق تهران یکی از تخصص های شرکت باربری پارسی بار است. شرق تهران منطقه ای وسیع و شامل مناطق مختلف شهرداری تهران است که در سالهای اخیر با افزایش ساخت و توسعه آپارتمان ها و واحدهای مسکونی و تجاری، نیاز به خدمات باربری و جابجایی بار در این مناطق بیشتر از گذشته احساس می شود.

اما در اسباب کشی و انتقال بار در شرق تهران و همچنین مناطق دیگر این شهر باید یک سری اصول و استانداردها رعایت شوند از جمله:

بیمه شدن اسباب و اثاثیه در زمان جابجایی و انتقال آنها
بسته بندی صحیح و درست وسایل بطوری که هیچ یک از وسایل و لوازم شما کوچکترین آسیبی نبینند (به ویژه وسایل شکستنی) 
اعزام بهترین کارگران به همراه خودروهای باربری بزرگ و کوچک (وانت بار، کامیون و غیره) 
آشنایی با وضعیت ترافیک مناطق شرق تهران و بهترین بزرگراه ها و مسیرهای دسترسی

بنابراین چنانچه شما هم در یکی از مناطق چندگانه شرق تهران ساکن هستید و قصد جابجایی و اسباب کشی دارید، می توانید در اسرع وقت با همکاران و مشاوران ما در شرکت اتوبار پارسی بار تماس گرفته و جهت رزرو خدمات ما اقدام کنید.

در صورتی که امور بسته بندی و انتقال اسباب و لوازم خود را به پارسی بار می سپارید، می توانید از بهترین خدمات ما استفاده کرده و دیگر کوچکترین نگرانی از بابت گم شدن، صدمه دیدن، دیر رسیدن به مقصد و یا گرفتار شدن در ترافیک را نخواهید داشت.


مسیرهای باربری شرق تهران:

یکی از مزایای اسباب کشی و حمل بار در شرق تهران، وجود بزرگراه ها و خیابان بزرگ و مناسب جهت تردد خودروهای باربری (مانند کامیون، تریلی و وانت بار) است. از جمله:
بزرگراه امام علی، بزرگراه ارتش، بزرگراه آزادگان، بزرگراه شهید بابایی، بزرگراه شهید باقری، بزرگراه بسیج، بزرگراه شهید دوران، بزرگراه شهید حقانی، بزرگراه شهید محلاتی، بزرگراه شهید مدرس، بزرگراه رسالت، بزرگراه صدر، بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه شهید زین‌الدین.

رانندگان ما ضمن آشنایی کامل به این مسیرها و همچنین امکان ترافیک در برخی ساعات اولیه صبح و یا غروب، تلاش می کنند در بهترین مسیرها اقدام به راندن خودروی باربری کرده و در سریع ترین زمان ممکن از بهترین مسیرها و بزرگراه ها اقدام به جابجایی و انتقال بار کنند. 

از طرف دیگر وجود برخی مکان های پر تردد مانند ترمینال شرق تهران که جزء مکان های پر رفت و آمد به دلیل وجود پایانه های مختلف اتوبوس رانی، تاکسی رانی و همچنین BRT است، را هم باید در این میان در نظر گرفت. امروزه مناطقی مانند نارمک و تهرانپارس و یا هفت حوض مناطق با داشتن هزاران واحد مسکونی، تجاری و اداری تبدیل به مناطق پر رفت و آمدی شده اند که تقاضا در این مناطق شرق تهران، جهت امور اسباب کشی و باربری این روزها بسیار رونق گرفته است. 


خدمات پارسی بار در شرق تهران:

پارسی بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار تهران آماده است تا در هر زمانی که شما همشهریان گرامی آماده اسباب کشی و انتقال بارهایتان بودید، در خدمت شما باشد. شرکت باربری پارسی بار در این زمینه خدمات زیر را ارائه می دهد:

اعزام بهترین پرسنل یعنی کارگران باربری و مسلط به امور جابجایی بار
بسته بندی کلیه وسایل و لوازم شما در اسرع وقت با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی (پلاستیک حباب دار، فوم، کارتن های چند لایه مقاوم، چسب های نواری محکم و غیره)
جابجایی وسایل بسته بندی شده شما به درون خودروی باربری اعم از وانت بار، کامیون و یا خاور
انتقال لوازم و وسایل منزل/شرکت شما به مقصد
حمل و جابجایی کلیه وسایل و لوازم منزل، شرکت ها، سازمان ها و نهادها به مقصد مورد نظر

قیمت باربری شرق تهران:

شما با خیال راحت می توانید اسباب کشی و باربری خود را در شرق تهران به ما بسپارید. شرکت باربری پارسی بار به شما تضمین می دهد که در زمینه برآورد نرخ و هزینه باربری و همچنین هزینه های بسته بندی با شما همکاری کاملی داشته باشد و تا حد امکان  شما مشتریان گرامی را از تخفیف های ممکن برخوردار کند. 
جهت اطلاع از قیمت ها و نرخ های ما که بر اساس نرخ رسمی اتحادیه محاسبه و اعلام می شود، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 


نکات مهم باربری شرق تهران:

به یاد داشته باشید که اسباب کشی و باربری شرق تهران و یا نقاط دیگر کاری است تخصصی. در صورتی که این امر مهم را به افراد غیر حرفه ای بسپارید ممکن است دچار مشکلات زیر شوید:

وسایل شکستنی شما در طول مسیر بشکنند و دچار آسیب شوند.
در زمان حمل و جابجایی برخی وسایل مانند یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و یا مبلمان توسط کارگران معمولی و غیر حرفه ای، با برخورد آنها با در و دیوار موجب وارد شدن خسارت شوند.
برخی اشیاء و وسایل ارزشمند شما در طول جابجایی گم شوند.
هزینه های اعلام شده در ابتدای کار متفاوت با هزینه نهایی باشند و در پایان کار رقمی بیشتر از شما طلب کنند.
تاخیر زیاد در طول مسیر به دلیل عدم تسلط برخی از رانندگان به مسیرهای خارج از شهر و یا وضعیت ترافیک تهران
عدم وجود بیمه و عدم امکان ادعای خسارت در صورت بروز هر گونه مشکل

به این دلایل بسیار مهم است که شما از خدمات شرکت های باربری و اتوبار فعال در مناطق شرق تهران استفاده کنید. یکی از این شرکتها، شرکت اتوبار پارسی بار است که با سالها تجربه به عنوان یکی از شرکت های باربری شرق تهران بسیار موفق عمل کرده و توانسته این بار سنگین را از روی دوش مشتریان خود بر دارد. 

چنانچه به دنبال یک شرکت باربری و اسباب کشی در تهرانپارس، نارمک، پیروزی، رسالت، هفت حوض، تهران نو و سایر مناطق شرق تهران می گردید، با پارسی بار تماس بگیرید. اتوبار پارسی بار در خدمت شماست.