باربری و اتوبار شمال تهران

ما در شرکت اتوبار پارسی بار تهران می توانیم با افتخار اعلام کنیم که یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری شمال تهران هستیم. شرکت باربری پارسی بار با داشتن فعالیت در کلیه مناطق شمال تهران توانسته است در سالهای گذشته براحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد و در این زمینه به بهترین شکل ممکن در زمینه باربری و اسباب کشی شمال تهران کاملا موفق عمل کرده است. 

باربری شمال تهران یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های کار ما است. همکاران ما در شرکت باربری پارسی بار با آگاهی از مسئله ترافیک و رفت و آمد در بخش های مختلف شمال تهران، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می بندند و ما همواره در تلاش بودیم تا با استفاده از بهترین امکانات و استانداردهای روز جهان، در زمینه باربری و اسباب کشی شمال تهران عمل کنیم. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری شمال تهران : 22137051 - 021  شماره همراه: 09123871739


موفقیت ما حاصل تلاش بسیاری از پرسنل زحمتکش ماست که سالها تجربه در زمینه حمل بار در شمال تهران دارند و هم با مناطق مختلف این بخش از شهر تهران آشنایی دارند و از طرف دیگر به مسئله اهمیت سالم رساندن وسایل و لوازم خانگی و یا اداره ها و شرکت ها کاملا واقف هستند. 

شرکت پارسی بار از این رو همواره در طول سالهای گذشته جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان خود تلاش کرده است تا حد امکان روز به روز خدمات خود را بروز رسانی کرده و تا حد امکان ارتقا و گسترش دهد. 

ما خودمان را بجای مشتریانی می گذاریم که قصد بسته بندی و اسباب کشی وسایل خود را دارند و نگران گم شدن و یا صدمه دیدن وسایل و لوازم خود باشند. به ویژه وسایلی که اهمیت زیادی دارند از جمله یادگاری های خانوادگی، تابلوهای نفیس نقاشی و یا تابلوهای عکس های قدیمی و وسایل شکستنی و غیره که برای مشتریان خود کاملا ارزش و احترام قائلیم و از اهمیت سالم رساندن این وسایل به مقصد و محل جدید زندگی و یا شرکت کاملا آگاهیم. 

لذا شما همشهریان عزیز که قصد اسباب کشی و جابجایی در شمال تهران را دارید می توانید براحتی از خدمات ما بهره مند شوید. 
در تمام مدت بسته بندی و باربری شمال تهران، کارکنان شرکت باربری پارسی بار مواظب وسایل و اسباب و اثاثیه شما جهت حمل به نقاط دیگر تهران و یا شهرستان هستند. هر جا که مقصد شما هست چه داخل تهران و چه خارج از شهر، می توانید به ما اعتماد کنید. 


مناطق تحت پوشش:

اتوبار پارسی بار خوشبختانه در کلیه مناطق شمال تهران جهت باربری و حمل بار و همچنین خدمات بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه شما آماده همکاری است. از جمله مناطقی مانند زعفرانیه، سعادت آباد، فرحزاد، تجریش، میدان قدس، دارآباد، نیاوران، قلهک، محمودیه، لویزان، دروس، کامرانیه، جردن، الهیه و ... 

ما تمام مناطق شمال تهران را براحتی تحت پوشش قرار داده و خدمات خود را در زمینه بسته بندی با استفاده از محکم ترین و مقاوم ترین کارتن ها و جعبه های اسباب کشی و حمل بار انجام داده و سپس با استفاده از بهترین خودروهای باربری درجه یک (وانت بار، کامیون، کامیونت و یا خاور) به محل جدید سکونت و یا دفتر جدید موسسه و شرکت شما حمل خواهیم کرد. 

شرکت باربری پارسی بار به شما مشتریان عزیز شمال تهران صمیمانه قول می دهد که نهایت تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی ارائه دهد. با این حال همواره پذیرایی نظرات و پیشنهادات گرم و صمیمانه شما جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت کار خود نیز هستیم.