باربری تجریش

باربری تجریش یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران است که توسط شرکت اتوبار و باربری پارسی بار تهران به همشهریان محترم در این منطقه از تهران ارائه می شود. 

اسباب کشی و باربری در تجریش اهمیت خاصی برای شرکت های اتوبار تهران از جمله پارسی بار دارد. مشتریان ما از این منطقه در طول سالهای گذشته طیف وسیعی از شرکتها، سازمان ها، نهادها و یا اشخاص حقیقی بودند که می خواستند اقدام به اسباب کشی و یا جابجایی کنند. 

اگر شما هم در منطقه تجریش و نواحی اطراف آن کار یا زندگی می کنید و می خواهید از خدمات بسته بندی و حمل و جابجایی بار استفاده کنید، می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در شرکت باربری پارسی بار تهران تماس گرفته و از مزایای خدمات ما استفاده کنید. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری شمال تهران : 22137051 - 021  شماره همراه: 09123871739


تجریش یکی از نقاط تاریخی تهران است که مرکز بخش شمیرانات به شمار می آید و بخشی از منطقه یک شهرداری تهران است. این منطقه از قدیم یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق اطراف ری بوده و بعدها با گسترش شهر تهران به مرور جزئی از شهر شده است. این منطقه در تابستان ها، دارای آب و هوایی خنک تر نسبت به بسیاری از نقاط دیگر تهران است و در ارتفاع 1600 متری از سطح دریا قرار دارد. گفته می شود که نام قدیمی این منطقه "تجرشت" بوده. 

باربری تجریش

میدان تجریش امروزه یکی از نواحی پرتردد و پر رفت و آمد شهری است بطوری که با وجود مراکزی مانند بازار تجریش، مرکز خرید قائم، مرکز خرید تندیس، مرکز تجاری ارگ، بیمارستان شهدای تجریش و صدها اغذیه فروشی (فست فود، رستوران و یا کافی شاپ)، تره بار، فروشگاه ها و مغازه های گوناگون و همچنین ساخت و توسعه روزافزون آپارتمان ها و بناهای مسکونی در مناطق اطراف آن و همچنین توسعه مراکز تجاری جدید موجب افزایش تردد جمعیت و از طرف دیگر آمار بالای درخواست ها جهت حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شده است. 

یکی از مزایای باربری و حمل و نقل بار در تجریش این است که در اطراف آن خیابان ها و بزرگراه های نسبتا مناسبی مانند خیابان ولیعصر و خیابان شریعتی قرار دارند. البته در مقابل برخی از خیابان ها و کوچه های این ناحیه تهران متاسفانه به دلیل وجود بافت قدیمی چندان جهت راندن خودروهای بزرگ و سنگین مناسب نیستند که البته همکاران ما به این امر کاملا واقف هستند و ضمن داشتن مهارت کافی در زمینه استفاده از بهترین خودروهای حمل بار، می توانند براحتی در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و یا وسایل و لوازم شرکت و یا سازمان شما به بهترین شکل ممکن به شما یاری برسانند. 

خدمات ما در زمینه باربری تجریش (همانند سایر مناطق تهران) به شرح زیر است:
• بسته بندی دقیق و اصولی کلیه وسایل و لوازم شما با استفاده از استانداردهای روز جهان و با کمک بهترین لوازم بسته بندی 
• استفاده از بهترین کارگران حمل بار که افرادی مجرب و حرفه ای هستند.
• بهره گیری از ناوگانی از ماشین های باربری درجه یک، مجهز و استاندارد از جمله: کامیون، کامیونت، خاور، وانت بار.
• انتقال وسایل و لوازم شما به محل مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن.
• خدمات بارنامه و بیمه باربری به مشتریان.
• انتقال بارو اثاثیه شما از تجریش به نقاط دیگر تهران و حتی حمل بار به شهرستان.

چنانچه شما هم قصد دارید که اسباب کشی شرکت، باشگاه ورزشی، موسسه آموزشی، فرهنگی و یا خدماتی، سازمان، گالری و یا منزل خود را انجام دهید، می توانید این کار را با خیال راحت به ما بسپارید. 

اتوبار تجریش

قیمت باربری تجریش:

خدمات ما در مجموع شامل دو بخش است: بسته بندی و حمل بار. هر یک از این دو تعرفه های خاص خود را دارد و از طرف دیگر تعرفه و هزینه های جابجایی بار نیز وابسته به حجم و تعداد وسایل و لوازم شماست که باید توسط ماشین ها و خودروهای مخصوص بار، به مقصد حمل شوند. 
همانطور که می دانید هزینه حمل و جابجایی بار به وسیله وانت بار ارزان تر از کامیون و کامیونت است. ولی برای بسیاری از خانواده ها و یا شرکت هایی که بار و اثاثیه زیادی دارند، باید حتما از کامیون و یا کامیونت جهت جابجایی و انتقال آنها استفاده کرد. 

شرکت باربری پارسی بار تهران آماده است تا ضمن تضمین کیفیت بالا و عملکرد عالی در زمینه خدمات باربری تجریش، کلیه همکاری های لازم و همچنین هماهنگی ها را با شما مشتریان گرامی انجام بدهد. با ما در تماس باشید. شرکت اتوبار پارسی بار در خدمت شماست.