اتوبار و باربری جردن تهران

جردن یکی دیگر از مناطق مهم دیگر در شمال تهران است. باربری جردن یکی از خدمات ما در حیطه باربری شمال تهران است که به همشهریان گرامی که خواهان اسباب کشی و جابجایی بار در این بخش از تهران هستند، ارائه می دهیم. 
خیابان اصلی این منطقه تا پیش از پیروزی انقلاب، به نام خیابان جردن شناخته می شود و از این مناطق اطراف آن نیز به نام منطقه جردن شناخته می شد. اما پس از پیروزی انقلاب نام این بلوار و خیابان به بلوار آفریقا عوض شد تا اینکه چند سال پیش نیز مجددا تغییر یافت و امروزه بنام بلوار نلسون ماندلا (رهبر جنبش مدنی آفریقای جنوبی) شناخته می شود.

بلوار نلسون ماندلا (بلوارد جردن سابق) از میدان آرژانتین آغاز شده و تا چهارراه پارک وی ادامه می یابد. امروزه این بخش از تهران علاوه بر آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی کوچک و بزرگ فراوان، شامل ده ها اداره، شرکت، سازمان، سفارتخانه، پارک و بوستان های مختلف است و همین مسئله هم اهمیت این منطقه را دو چندان کرده است. 
از طرف دیگر به دلیل وجود جمعیت قابل توجه در مناطق مسکونی واقع در بخش های مختلف منطقه جردن، میدان ها، خیابان ها و بزرگراه های مختلف و پر تردد در گوشه و کنار آن (از جمله خیابان ولیعصر، میدان ونک، چهارراه پارک وی، بزرگراه مدرس) هنگام اسباب کشی و باربری مسلما باید ترافیک و تردد به موقع در مناطق اطراف این ناحیه را در نظر گرفت. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری شمال تهران : 22137051 - 021  شماره همراه: 09123871739


باربری جردن از نظر ما همانند بسیاری از مناطق دیگر محدوده باربری شمال تهران، حائز اهمیت است و از آنجا که میزان رضایت مشتریان ما در زمینه اسباب کشی و بسته بندی برای ما اهمیت دارد، نهایت سعی و کوشش خود را در زمینه ایجاد فضایی آرام و در عین حال کمک به آنها در جهت هر چه بهتر انجام شدن مراحل باربری و حمل بار در جردن تهران بکار گرفته ایم. 

باربری جردن تهران

ما تعهد می کنیم که:
برای شما بهترین کارگران باربری را ارسال کنیم که افرادی دلسوز، امین و با توانایی های بالا باشند.
به بهترین نحو، بسته بندی اسباب کشی شما را در زمان ارائه خدمات باربری در جردن انجام می دهیم.
از بهترین ماشین های حمل بار و خودروهای باربری مانند خاور و کامیون های مسقف بزرگ و یا کوچک استفاده می کینم.
از رانندگانی مجرب و کاملا آشنا به منطقه جردن و نواحی دیگر تهران استفاده می کنیم که ضمن آشنایی با کوچه و خیابان های این منطقه، از وضعیت ترافیک راه ها و مسیرها مطلعند و در سریع ترین زمان ممکن وسایل و لوازم شما را به مقصد حمل می کنند. 
جهت اسباب کشی از جردن به هر یک از منطاق تهران و یا حمل بار به شهرستان، قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.
کلیه راهنمایی ها و مشاوره های لازم پیش از اسباب کشی در جردن به هر یک از مناطق تهران را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
پارسی بار با داشتن عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری جردن تهران، همواره توانسته بار سنگین اسباب کشی و جابجایی بار را از دوش مشتریان خود بر دارد و با قدرت و درایت جهت رفع کلیه نیازهای آنان در این مسیر گام بردارد.

به خصوص مرحله بسته بندی اسباب کشی که اهمیت ویژه ای دارد و باید با حساسیت و دقت خاصی صورت گیرد. جهت این منظور ما آماده ایم تا کلیه وسایل و اثاثیه شما را با دقت و سرعت توسط کارگران حرفه ای بسته بندی و حمل بار بطور کامل بسته بندی کنیم. از جمله:

بسته بندی کلیه لوازم آشپزخانه از جمله بشقاب ها، کلیه ظروف، قاشق و کارد و چنگال، لیوان های کریستال و یا معمولی و...
بسته بندی لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر (ساید بای ساید و یا دوقلو)، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و غیره
بسته بندی لوستر، لامپ، آباژور
بسته بندی تلویزیون، DVD Player، کلیه گجت ها و سایر لوازم جانبی آنها
بسته بندی میز و صندلی، مبلمان اداری و خانگی
بسته بندی و یا آماده سازی کلیه گل و گیاهان طبیعی و یا مصنوعی جهت اسباب کشی
بسته بندی گاو صندوق 
بسته بندی کلیه لوازم ارزشمند و قیمتی
بسته بندی فرش و قالی و آماده سازی آنها جهت حمل و جابجایی
بسته بندی کلیه لوازم اداری شرکت ها، سازمان ها و یا نهادهای خصوصی و دولتی (از قبیل پرونده ها، زونکن ها، دفترها و غیره)

اتوبار جردن تهران

ما حاضریم تا جهت ارائه بهترین خدمات به کلیه اشخاص و افراد حقیقی (جهت اسباب کشی منزل در جردن) و یا حقوقی (جهت اسباب کشی شرکت ها، فروشگاه ها، اداره ها و یا موسسات در جردن) در اسرع وقت در خدمت مشتریان خود باشیم. 

قیمت باربری جردن:

قیمت و هزینه اسباب کشی و باربری در جردن تهران نیز همانند مناطق دیگر این شهر بسته به مسافت بین مبداء و مقصد، نوع خودروی مورد نیاز جهت حمل بار (کامیون، خاور، وانت و یا غیره)، نوع اسباب کشی (خانگی و یا اسباب کشی شرکت و سازمان ها)، مقدار وسایلی که باید جابجا شوند و همچنین محل مقصد در داخل و یا خارج از تهران و همچنین فصل و زمانی از سال که قصد اسباب کشی در جردن دارید، متغیر است. برای مثال کسانی که قصد جابجایی بار و اثاث از جردن تهران به شهرستان را دارند، طبیعتا هزینه حمل بار آنها نسبت به کسانی که جابجایی بار در داخل تهران انجام می دهند، بیشتر است. 

بطور خلاصه اینکه اگر قصد اسباب کشی و جابجایی منزل و یا شرکت و موسسه خود را دارید و می خواهید از خدمات یک شرکت اتوبار جردن استفاده کنید، می توانید با شرکت باربری و اتوبار پارسی بار تماس بگیرید. ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری و اتوبار جردن تهران با سالها تجربه در خدمت شما هستیم.