حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان یکی از خدمات شرکت باربری و اتوبار پارسی بار تهران است. این شرکت در راستای تامین نیازهای مشتریان خود جهت اسباب کشی و جابجایی بار از تهران به شهرستان، تلاش دارد تا با استفاده از بهترین ماشین های باربری، کارگران زحمتکش و امکانات مناسب و همچنین بهترین تعرفه های حمل بار بین شهری در خدمت شما همشهریان گرامی باشد. 

البته لطفا توجه داشته باشید که اصطلاح حمل بار به شهرستان یک عنوان کلی است و شامل موارد زیادی می شود. از جمله: ارسال خرده بار به شهرستان، ارسال مواد غذایی به شهرستان، حمل و جابجایی مواد و مصالح ساختمانی به شهرستان و ...

در این بحث منظور ما از حمل و جابجایی بار از تهران به شهرستان های کشورمان، در واقع حمل و نقل وسایل و لوازم افرادی است که از تهران قصد اسباب کشی و یا اثاث کشی به دیگر نقاط کشورمان را دارند.

اگر چنانچه ساکن تهران هستید و یا مدیریت تمام یا بخشی از یک مجموعه (مانند فروشگاه، شرکت، بانک، سازمان، اداره، موسسه، آموزشگاه، باشگاه ورزشی، گالری هنری و...) را بر عهده دارید و می خواهید اقدام به اسباب کشی از تهران به شهرستان کنید، با شرکت باربری پارسی بار همراه شوید. 

خدمات حمل بار به شهرستان توسط زبده ترین و ماهرترین همکاران ما در زمینه های زیر صورت می گیرد:
بهترین بسته بندی برای اسباب کشی و جابجایی بار به شهرستان 
استفاده از بهترین خودروهای مجهز و پیشرفته باربری مانند خاور، کامیون های درجه یک و بهترین وانت بار 
بهره گیری از رانندگان حرفه ای وسایل نقلیه سبک و سنگینی که تسلط کافی به راه ها و جاده های کشور دارند
ارسال بهترین کارگران مسلط به کلیه جنبه های حساس و مهم بسته بندی و حمل اثاثیه منزل به شهرستان
ارائه هر گونه کمک و راهنمایی به مشتریان در زمینه حمل بار به شهرستان

ارسال وسایل و لوازم از تهران به هر یک از شهرهای کشور - به خصوص شهرهای دوردست جنوب و یا شرق کشورمان - کاری است حساس و نیازمند توجه لازم. بطوری که برای مثال در زمان بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به شهرستان باید این نکته در نظر گرفته شود که بار و وسایل برای ساعتها در ماشین باربری خواهد ماند و در طول مسیر ممکن است در دست اندازها، خودروی باربری تکان بخورد و از این لحاظ هر چه بسته بندی بهتری صورت گرفته باشد، احتمال ایجاد هر گونه مشکل و یا شکستن وسایل چینی و شکستنی و یا آسیب رسیدن به لوازم و وسایل حساس دیگر کمتر خواهد بود. 

کارگران و پرسنل شرکت باربری پارسی بار ضمن آگاهی از اهمیت این امر و در جهت به سلامت رساندن بارهای شما از تهران به شهرستان ها، دقیق ترین و بهترین بسته بندی را جهت ارسال آنها به هر یک از شهرهای کشورمان انجام می دهند. بسته بندی بطور کامل و دقیق توسط کارگران حمل بار شرکت پارسی بار برای شما به نحوی صورت می گیرد که کلیه لوازم و ظروف شکستنی حساس به دقت در کارتن های چند لایه مقاوم قرار داده می شوند و با استفاده از بهترین نوع پلاستیک های حبابدار و یا فوم، مانع از هر گونه تحرک این وسایل در زمان جابجایی کارتن ها و جعبه های آنها در طول مسیر می شود. 

همچنین ماشین ها و خودروهای باربری ما کاملا مجهز و ایمن هستند و بنابراین اگر در فصل های سرد سال به خصوص زمستان قصد اسباب کشی به شهرستان ها را دارید و نگران مسئله راه ها و یا یخبندان هستید، این مسئله را هم به ما واگذار کنید. رانندگان حرفه ای ما ضمن رعایت کلیه مسائل و نکات ایمنی جاده های کشور (به خصوص جاده های کوهستانی) با سرعت مطمئن براحتی لوازم و وسایل شرکت یا منزل شما را به مقصد حمل می کنند. حتی به دوردست ترین نقاط کشور. 

شرکت اتوبار پارسی بار همواره آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هموطنان گرامی است. البته تاکنون بازخوردهای مثبتی از مشتریان خود در طول سالهای گذشته داشتیم، به ما روحیه و انگیزه بیشتری در جهت خدمت به شما عزیزان جهت ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و جابجایی بار از تهران به اقصی نقاط کشور داده است.