کارگر باربری و حمل بار

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شرکت های اتوبار تهران، پرسنل و نیروهای آنهاست. به عبارت بهتر کارگران حمل بار. افرادی که در زمینه باربری تهران و یا حمل بار به شهرستان فعالیت دارند و از طرف شرکت های باربری تهران به منازل، شرکت ها و یا موسساتی که قصد اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه شان به محل دیگری دارند، اعزام می شوند. 

در مجموع خدمات ارائه شده توسط کارگر حمل بار و باربری شامل موارد زیر است:
خدمات بسته بندی لوازم و کلیه وسایل
بردن وسایل به درون ماشین باربری (وانت بار یا کامیون) 
حمل بار به مقصد
بیرون آوردن وسایل و اثاثیه از خودروی حمل بار و انتقال آنها به محل جدید

اما از لحاظ مسافت این کارگران بنا به مقصد مشتریان خود باید آماده جابجایی بار به هر مقصدی باشند. یعنی شامل: 
- خدمات اسباب کشی به هر نقطه ای از تهران و یا نقاط حومه شهر
- حمل بار به شهرستان (باربری تهران به شهرستان ها) 

کارگر باربری
در مجموع حمل و جابجایی بار به خصوص وسایل سنگین وزنی از قبیل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و یا برخی از دستگاه های ظرفشویی بزرگ و یا برخی از وسایل دیگر خانگی، تا حدودی سخت و وقت گیر است. از این رو کارگران باربری تهران باید افرادی قوی از لحاظ فیزیک بدنی باشند و تجربه و مهارت های کافی در این زمینه داشته باشند. 

البته نکته مهم اینجاست که معمولا راننده ماشین های باربری شرکت های اتوبار تهران صرفا به رانندگی این خودروها مشغول بوده و ممکن است در مواردی وی نیز در زمینه جابجایی برخی از بارهای سبک کمک کند. ولی لزوما راننده این ماشین های باربری، در زمینه حمل بار و کارتن های حاوی اسباب و اثاثیه ممکن است کمک چندانی نکند و در طول مدتی که کارگران حمل بار مشغول انتقال کارتن ها و بسته ها به درون کامیون یا وانت هستند و یا پس از رسیدن به مقصد می خواهند وسایل را تخلیه کنند، معمولا وی در خودرو می ماند و اغلب صرفا در زمینه پایین آوردن بسته ها و کارتن ها از عقب خودرو به همکارانش کمک کند.

از طرف دیگر مشتریان شرکت های باربری تهران نیز از آنها انتظار دارند تا کارگران آنها تا حد امکان بتوانند نیازهای آنها را جهت امور اسباب کشی و حمل اثاثیه به بهترین نحو ممکن برطرف کنند. از جمله انتظارات مشتریان این است که:

یک کارگر حمل بار فردی مودب و مهربان و دلسوز باشد. 
دارای قدرت بدنی بالایی باشد بطوری که دو یا سه کارگر باربری بتوانند براحتی یک یخچال ساید بای ساید و یا یک لباسشویی را حمل کنند. 
این کارگران افرادی کم صحبت باشند و درباره مسیر راه و یا شرایط دیگر اسباب کشی به مشتری شرکت باربری، غر نزنند و موجب ناراحتی مشتری نشوند. 
در بسته بندی نهایت دقت را به خرج بدهند تا هیچ یک از اسباب و وسایل گم نشده و یا کوچکترین آسیبی نبینند (به خصوص هنگام بسته بندی وسایل شکستنی)
هنگام حمل و جابجایی اشیاء و لوازم، دقت کنند که با در و دیوار برخورد نکنند و خسارتی به بار نیاید.
افرادی وقت شناس و مسئول باشند و سر ساعت تعیین شده در محل حاضر باشند. 
راننده ماشین باربری به جاده ها و خیابان ها کاملا آشنا باشد و بتواند از خلوت ترین و سر راست ترین مسیرها، خودروی حمل بار را به مقصد برساند.
کارگران باربری و جابجایی بار به اصول بسته بندی مبلمان، لوستر، تخت خواب و کلیه لوازم خانه و همچنین تکنیک های جابجایی آنها طوری که کوچکترین آسیب و خسارتی به آنها وارد نشود، کاملا مهارت داشته باشند. 

همه اینها در کنار هم اگر به درستی رعایت شوند، می توانند موجب رضایت مشتریان شرکت های باربری و اتوبار تهران را تامین کنند. به یاد داشته باشید که به درستی قدیمی ها می گفتند: "حق با مشتری است"

کارگران باربری و حمل بار
البته در مقابل شما هم به عنوان مشتری باید یک سری مسائلی را رعایت کنید تا کار اسباب کشی و انتقال بار به سریع ترین و بهترین شکل ممکن انجام شود. از جمله:

قبل از ورود کارگران به منزل یا دفتر کار شما، کلیه وسایلی که باید به محل جدید انتقال داده شوند را آماده کنید.
اگر خودتان کار بسته بندی را انجام می دهید، همه کارتنها و جعبه های وسایل باید کاملا آماده و درب آنها به خوبی چسب زده شده باشد تا کارگرها راحت آنها را حمل کنند.
از پر حرفی و یا چانه زدن بیش از حد بر سر قیمت باربری و اسباب کشی پرهیز کنید.
در فصل تابستان در صورت امکان نوشیدنی های مانند چای و یا حداقل آب به آنها تعارف کنید. بلکه با برطرف شدن تشنگی آنها، راحت تر بتوانند در گرمای هوا به کار خود ادامه بدهند.
زمانی که کارگران مشغول جابجایی اسباب و اثاثیه شما هستند، سر راه آنها قرار نگیرید و جایی در گوشه بایستید که مزاحم رفت و آمد آنها نباشد.
قبل از ورود کارگران با وسایل و بار، به سرعت درب محل جدید را باز کرده و همه چیز را برای قرار دادن وسایل در مکان جدید، آماده کنید.
در پایان از زحمات آنها تشکر کنید. به یاد داشته باشید که کارگران شرکت های باربری انسان های شریفی هستند که با دل و جان برای اسباب کشی شما زحمت می کشند.


شرکت اتوبار پارسی بار با داشتن بهترین کارگران حمل بار حرفه ای و مسلط به کلیه امور بسته بندی برای اسباب کشی، باربری تهران، جابجایی کلیه لوازم خانگی و اداری، در خدمت شما مشتریان گرامی است.