باربری جنت آباد

شرکت پارسی بار تهران  با فعالیت به عنوان یکی از شرکتهای باربری و اتوبار جنت آباد جهت امور بسته بندی، اسباب کشی و جابجایی بار در خدمت شماست. این خدمات بخشی از خدمات ما در زمینه اسباب کشی و جابجایی بار است که در حیطه باربری شمال تهران قرار می گیرد. 

چنانچه شما قصد هم ساکن و یا شاغل در جنت آباد هستید و می خواهید: 

از هر یک از بخش های جنت آباد به بهش دیگر این منطقه اسباب کشی کنید. 
از جنت آباد به مناطق دیگر تهران اثاث کشی کنید. 
قصد حمل بار به شهرستان از جنت آباد را دارید. 
محل دفتر کار یا شرکت خود را از جنت آباد به منطقه یا بخش دیگری انتقال دهید. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری شمال تهران : 22137051 - 021  شماره همراه: 09123871739


ما طی سالها کار و سرویس دهی به مشتریان مان به خوبی با منطقه جنت آباد تهران (و مناطق اطراف آن) آشنا شده ایم و با ظرافت های کار و سختی ها و مشکلات کاملا آشناهستیم. جنت آباد بخشی از منطقه پنج شهرداری تهران است که در سالهای گذشته رشد زیادی داشته و با اینکه تا دو دهه قبل بیشتر زمین های این ناحیه خالی از سکنه و یا باغ بودند اما امروزه کار ساخت و ساز در این منطقه نیز مانند بسیاری از مناطق دیگر غرب تهران، بسیار پر رونق شده و ساخت آپارتمان ها و مراکز مسکونی پر تعداد روز به روز در حال افزایش است و متقابلا درخواست خدمات اتوبار و باربری جنت آباد نیز روز به روز بیشتر شده است. از طرف دیگر آنقدر این منطقه بزرگ و وسیع است که به سه بخش جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم بندی می شود. 

همین امر نیز در کنار وجود خیابان های بزرگ و عریض و همچنین دسترسی مناسب به بزرگراه ها موجب شده تا تقاضا جهت اسباب کشی به جنت آباد بیشتر شود. بسیاری از افرادی که به دنبال اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم شرکت یا منزل خود در منطقه جنت آباد تهران هستند معمولا در آگهی ها به دنبال یک شرکت اتوبار جنت آباد با کیفیت مناسب، قیمت های ارزان و خدمات و سرویس دهی عالی هستند. 
اگر شما هم جزو این افراد هستید با ما همراه باشید. 

باربری جنت آباد

شرکت باربری پارسی بار تهران به عنوان یکی از شرکتهای معتبر و فعال در عرصه باربری تهران، سالهاست که در این منطقه مانند سایر مناطق شمال تهران، در زمینه خدمات بسته بندی، خدمات اسباب کشی و خدمات بارنامه و بیمه باربری در زمینه جابجایی بار اشخاص حقیقی و حقوقی فعالیت داشته است. 

ما امانت دار شما هستیم و می توانید جهت یک اسباب کشی آرام و بی دردسر و بدون هیچ گونه مشکلی در جنت آباد تهران روی ما حساب کنید. خدمات و سرویس دهی اتوبار و باربری جنت آباد تخصص ماست. شرکت پارسی بار به شما تعهد می کند که کلیه اجناس، وسایل و لوازم شما را به سرعت و با دقت بالا، بسته بندی و آماده جابجایی با بهترین ماشین های حمل بار می کند. وسایلی مانند:

جهزیه عروس
لوازم شکستنی آشپزخانه
کامپیوتر، لپ تاپ و سایر گجت ها و لوازم الکترونیک خانگی یا اداری (مانند دستگاه فکس یا اسکنر) 
گاو صندوق 
کلیه ظروف، بشقاب ها 
لباس، کیف و کفش 
لباسشویی، ظرفشویی، یخچال های بزرگ و یا کوچک و سایر لوازم خانگی
وسایل و لوازم موسیقی (پیانو، ارگ، گیتار و ...)
لوازم کودک (از جمله سیسمونی) 
کتاب ها، مجلات، جزوات و ...
میز و صندلی و مبلمان اداری یا خانگی
کلیه گیاهان (مصنوعی و یا طبیعی) 
تخت خواب 
لوازم و وسایل حمام و شوینده ها
تلویزیون و سایر لوازم صوتی تصویری 

اتوبار جنت آباد

لذا تاکید می کنیم که نگران اثاث کشی و انتقال وسایل خود به محل جدید نباشید. پارسی بار به خوبی با نیازهای مشتریان خود در زمینه باربری جنت آباد و انتقال وسایل و لوازم خانگی یا شرکتها و اداره ها (و سایر مراکز هنری، فرهنگی، ورزشی و غیره) کاملا آشناست و با در اختیار داشتن تیمی زبده و حرفه ای از بهترین کارگران حمل بار و متخصص در زمینه اتوبار جنت آباد و جابجایی بار می تواند به بهترین نحو ممکن خدمات لازم را به شما ارائه دهد. 

جهت اسباب کشی در جنت آباد تهران با شرکت پارسی بار تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.