باربری گیشا و امیرآباد

شرکت پارسی بار در بسیاری از مناطق تهران از جمله گیشا و امیرآباد در زمینه خدمات اتوبار و باربری فعالیت دارد. خدمات باربری گیشا و امیرآباد یکی از تخصص های ماست. گیشا و امیرآباد دو محله و منطقه قدیمی تهران در مجاورت یکدیگر هستند که از در دهه های اخیر توسعه بسیاری پیدا کرده و جمعیت آنها چند برابر شده و البته نیاز به خدمات اسباب کشی نیز در آنها بیشتر شده.


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری غرب تهران : 44488574 - 021  شماره همراه: 09123871739


شرکت اتوبار پارسی بار تهران با سالها تجربه در زمینه باربری امیرآباد و باربری گیشا توانسته با استفاده از بهترین ماشین های باربری در این دو منطقه به همشهریان گرامی بهترین سرویس دهی را انجام دهد. در این زمینه خدمات ما شامل:

استفاده از ناوگانی از بهترین خودروهای باربری (کامیون های مجهز مسقف و غیر مسقف، خاور، وانت بارهای درجه یک و غیره)
اعزام سریع پرسنل و همکاران به مکان مورد نظر شما (منزل یا شرکت) 
انتقال اسباب و اثاثیه شما به مقصد در سریع ترین زمان ممکن
بیمه باربری

باربری گیشا و امیرآباد

چرا اسباب کشی و باربری گیشا و امیرآباد؟

این دو منطقه از مناطق بسیار مهم و پرتردد تهران هستند. از طرف دیگر دسترسی مناسبی نیز به میدان ها و مناطق مختلف تهران دارند از جمله میدان انقلاب، میدان آزادی، شهرک غرب و فاطمی. از طرف دیگر وجود بزرگراه ها و خیابان هایی در اطراف و یا حاشیه این دو منطقه راه را برای خدمات اتوبار و باربری هموار کرده و در بسیاری از موارد سریع تر می توان اقدام به اسباب کشی و جابجایی بار (حتی حمل بار به شهرستان) انجام داد. از جمله بزرگراه شیخ فضل الله، بزرگراه حکیم، بزرگراه چمران، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه کردستان، بلوار کشاورز که موجب می شوند در زمان اسباب کشی و جابجایی بار براحتی بتوان با استفاده از هر یک از این مسیرها به آسانی بتوان اقدام به انتقال اسباب و وسایل مشتریان کرد. 

این دو منطقه دارای بافت فرهنگی جالب و قابل توجهی هستند. بطوری که در طول دهه های گذشته با رشد طبقه متوسط در این دو بخش تهران، امکانات فرهنگی، هنری، آموزشی و فعالیت های اقتصادی مربوط به زمینه های فوق گسترش پیدا کرده و امروزه در مناطقی مانند گیشا و امیرآباد شاهد افزایش تعداد پاساژها و مراکز خرید، بوتیک ها، رستوران ها، فروشگاه ها، کافی شاپ ها، باشگاه های ورزشی و مراکز مختلف هستیم و به لطف وجود مراکزی مانند بخش های مختلف دانشگاه تهران (از جمله کوی دانشگاه، دانشکده فنی، دانشکده زبان های خارجی و غیره)، دانشگاه تربیت مدرس، بیمارستان هایی مانند بیمارستان شریعتی، بیمارستان قلب تهران مناطقی مانند امیرآباد تبدیل به منطقه ای پر رونق و پر جنب و جوش شده و با وجود پارک ها، فرهنگسراها، کتاب فروشی ها، موزه ها (از جمله موزه فرش، موزه هنرهای معاصر) فضای فرهنگی این دو منطقه نیز تا حد زیادی تقویت شده است.

به همین جهت تقاضا جهت خدمات اسباب کشی و باربری در این مناطق (که تحت پوشش باربری غرب تهران قرار دارند) در طول ایام مختلف سال زیاد است و با جابجایی اسباب و اثاثیه بسیاری از شرکت ها، فروشگاه ها، موسسات و یا افرادی که قصد اسباب کشی منزل دارند، شرکت های اتوبار تهران تلاش می کنند در این دو بخش از شهر تهران، بهترین خدمات لازم را ارائه دهند. 

نکته جالب بنیان گذاری و نامگذاری این دو منطقه است: گفته می شود که منطقه امیرآباد به یاد میرزاتقی خان امیرکبیر نامگذاری شده که این منطقه را بنا نهاده و در آن زمان این منطقه فاصله 5 کیلومتری از شهر تهران داشته است. 

اتوبار و باربری گیشا و امیر آباد

اما گیشا که در ابتدا کیشا بوده مخفف نام دو بنیان گذار این منطقه یعنی کی نژاد و شاپوریان بوده است. امروزه منطقه گیشا تعداد قابل توجهی از اقلیت های مذهبی و دینی کشورمان از جمله ارامنه و آشوریان زندگی می کنند که وجود آنها نیز در این منطقه کمک بزرگی به پیشرفت فرهنگی این منطقه کرده است. 

خیابان های گیشا که دهه ها قبل طراحی و ساخته شده اند بصورت منظم و هماهنگ طراحی و نقشه کشی شده اند بطوری که حتی امروزه هم با وجود ترافیک تهران - به ویژه در بزرگراه های اطراف مانند چمران - همچنان رفت و آمد و تردد ماشین های شرکت های باربری تهران - از جمله شرکت اتوبار پارسی بار - در آنها براحتی صورت می گیرد. 
خدمات ما در زمینه باربری و اتوبار گیشا و امیرآباد تهران شامل کلیه موارد و خدمات بسته بندی اسباب کشی، جابجایی و حمل بار به نقاط مختلف تهران و همچنین حمل بار به شهرستان است. چنانچه شما هم ساکن و یا شاغل در هر یک از مناطق امیرآباد و گیشا هستید و قصد جابجایی و اسباب کشی دارید با همکاران ما در شرکت باربری پارسی بار تماس بگیرید. چرا که ما:

راحتی توانایی اسباب کشی منزل شما و یا جابجایی وسایل شرکت، موسسه، گالری، فروشگاه، باشگاه ورزشی و ... را داریم.
به خوبی با این دو منطقه آشنایی داریم و از وضعیت ترافیک، خیابان ها، کوچه ها در طول ساعتهای مختلف شبانه روز، دسترسی ها به خیابان ها و بزرگراه ها و از طرف دیگر خواسته های مشتریان خود (شامل مشتریان حقیقی و حقوقی) کاملا آگاهیم. 
توانایی بسته بندی و جابجایی کلیه وسایل حساس و مهم خانگی و یا مراکز اداری و تجاری، آموزشی و فرهنگی از جمله بانک ها، اداره ها، شرکت ها، موسسات، گالری ها، کافی شاپ ها، رستوران ها و ... را داریم. کلیه وسایل و لوازم اداری و خانگی شما به سرعت بسته بندی و پس از حمل به خودروهای باربری به مقصد مورد نظر شما حمل خواهند شد.
بسته بندی لوازمی مانند گاوصندوق، کلیه لوازم و آلات موسیقی (از جمله پیانو، گیتار، ارگ)، کلیه لوازم و فایل های اداری (پوشه ها، پرونده ها، محتویات کاذیه ها و غیره)، مبلمان، میز و صندلی، کلیه لوازم آشپزخانه از جمله بشقاب و ظروف شکستنی، لوستر و آباژور، کامپیوتر و غیره را با استفاده از بهترین وسایل و لوازم بسته بندی (فوم، کارتن های درجه یک مخصوص، پلاستیک های حبابدار و ضد ضربه و ...) انجام می دهیم.
کارگران باربری و حمل بار ما دارای تجربه چندین ساله در این زمینه هستند و بعضی از آنها حتی بیش از یک یا دو دهه در این حیطه فعالیت داشته و به خوبی با مسائل و حساسیت های این کار آشنایی داشته و با بیشترین دقت و سرعت ممکن اقدام به جابجایی و اسباب کشی برای شما می کنند.

اتوبار امیرآباد و گیشا

قیمت باربری امیرآباد و گیشا:

در زمینه قیمت و نرخ اتوبار و اسباب کشی در امیرآباد و گیشا شما می توانید با همکاران ما در اسرع وقت تماس گرفته و از راهنمایی های آنها بهره مند شوید. همانطور که می دانید هزینه اسباب کشی در امیرآباد و گیشا وابسته به عوامل متعددی است از جمله:

مقصد شما (در تهران یا شهرستان) و فاصله آن از مبداء
نوع باربری برای افراد حقیقی یا حقوقی (اسباب کشی منزل و یا شرکت، اداره، بانک، سازمان، فروشگاه و غیره)
نوع خودروی مورد نیاز جهت حمل بار (کامیون، خاور، کامیونت و یا وانت بار) 
فصل و زمان درخواست ما (معمولا تابستان بیشترین درخواست ها جهت انتقال بار و اسباب کشی صورت می گیرد) 
حجم و تعداد وسایل و لوازم شما و زمانی که طول می کشد این پروسه صورت گیرد.

با این تفاصیل می توانید براحتی حدث بزنید که طبیعتا حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شما برای مثال از منطقه گیشا به شهرستان ها - به خصوص شهرهای دوردست مانند مشهد یا شیراز - طبیعتا هزینه بیشتری در بر خواهد داشت تا باربری گیشا به مناطق داخل و یا اطراف تهران. با این حال ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم که شما را تا حد امکان از تخفیف های خود بهره مند کنیم و از این بابت هم خیال شما را از بابت اسباب کشی و باربری در گیشا و امیرآباد راحت کنیم. 

هدف شرکت اتوبار وباربری پارسی بار رضایت شماست.