باربری صادقیه تهران

باربری پارسی بار تهران سالهاست که در زمینه باربری غرب تهران و نقاط دیگر پایتخت فعالیت دارد. از جمله این فعالیت ها خدمات باربری صادقیه تهران است که شرکت پارسی بار با افتخار توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار صادقیه در این عرصه بدرخشد و کلیه انتظارات مشتریان خود را برآورده سازد.

شرکت اتوبار پارسی بار به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری صادقیه تهران کلیه امکانات و پرسنل خود را بکار می گیرد تا با استفاده از جدیدترین استانداردها و ابزارها و همچنین در اختیار داشتن ناوگانی از برترین ماشین ها و خودروهای باربری و حمل بار در صادقیه بطور کامل و موثر در زمینه اسباب کشی و انتقال اسباب و اثاثیه در خدمت شما باشد. 


شماره تماس شرکت پارسی بار شعبه باربری غرب تهران : 44488574 - 021  شماره همراه: 09123871739


برای ما موجب افتخار است که در یکی از بهترین محله های تحت پوشش باربری غرب تهران در خدمت شما باشیم. 
لذا اگر به دنبال یک شرکت اتوبار صادقیه هستید، می توانید با خیال آسوده با ما تماس بگیرید. هرگاه به دنبال رزرو یک شرکت باربری صادقیه جهت اکور بسته بندی، اسباب کشی و انتقال اثاثیه به مقصد مورد نظر خود (در تهران و یا شهرستان) بودید، لطفا ما را فراموش نکنید. 

باربری صادقیه

خدمات شرکت اتوبار پارسی بار در زمینه باربری و اتوبار صادقیه آن چنان موفق بوده که بسیاری از مشتریان ما از طریق تعریف و تمجید دوستان، آشنایان، همکاران و یا همسایگان خود با خدمات ما آشنا شده اند و با اطمینان از اینکه با اعتماد به پارسی بار در زمینه خدمات اسباب کشی صادقیه تهران به راحتی از عهده این امر بر خواهند آمد، به صف مشتریان ما پیوسته اند و ما نیز تلاش کردیم تا در این راستا بهترین خدمات را به آنها ارائه دهیم. بطوری که:

ما بهترین خدمات بسته بندی و همچنین خدمات اسباب کشی صادقیه را ارائه می کنیم. 
حمل بار به شهرستان از صادقیه تهران را خوبی انجام داده و از فوت و فن های کار به خوبی آگاهیم.
با ارائه بارنامه و بیمه باربری در کلیه مراحل خیال مشتریان خود را از بابت سالم رساندن وسایل آنها به مقصد راحت می کنیم.
کلیه نکات لازم و مسائلی که در هنگام حمل و جابجایی بار در صادقیه تهران و یا نقاط دیگر باید رعایت شوند را به خوبی رعایت می کنیم (به ویژه بسته بندی لوازم حساس و بسیار مهم شرکتها و یا منزل) 
بهترین خدمات را در زمینه های نام برده به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می دهیم. 
خدمات اسباب کشی در صادقیه تهران را با بهترین و ارزان ترین تعرفه ها و قیمت های باربری انجام می دهیم. 
کیفیت کار و رضایت شما عزیزان برای ما ارزش زیادی دارد و نهایت تلاش خود را می کنیم تا اسباب کشی شما را تبدیل به کاری سریع و آسان و حتی لذت بخش کنیم.  
کاملا مراقب هستیم که در طول مراحل بسته بندی، اسباب کشی و انتقال بار و یا اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت شما به مقصد کوچکترین آسیب یا خسارتی به آنها وارد نشود.
خدمات اسباب کشی برای سالمندان را نحو احسن انجام می دهیم.

بنابراین با اطمینان به شما می گوییم که نگران اسباب کشی و باربری صادقیه نباشید. البته ما هم نگرانی های مشتریان خود را درک می کنیم و از اهمیت بسیاری از اثاثیه و لوازم آنها (اعم از خانگی و یا اداری) آگاهیم. بسیاری از مردم در هنگام اسباب کشی نگران برخی مسائل هستند از جمله:

وسایل و اشیاء قیمتی آنها گم نشوند. 
هنگام حمل و جابجایی لباسشویی، یخچال فریزر، مبلمان و بطور خلاصه اشیاء سنگین وزن خانه و یا محل کار، به در و دیوار برخورد نکنند و آسیبی به بدنه آنها و همچنین دیوارها وارد نشود.
نگران مدت زمان اسباب کشی هستند. 
نگران اشیاء حساس و شکستنی از جمله لوستر، آباژور، لامپ ها، تلویزیون، ظرو چینی و ... هستند.
از بابت بسته بندی وسایل نگران هستند و می خواهند بدانند که شرکتهای باربری و اتوبار تهران می توانند براحتی اقدام به بسته بندی لوازم آنها کنند یا خیر.
بابت فصل مورد نظر و دمای هوا نگران هستند.
کسانی که قصد حمل بار به شهرستان از صادقیه را دارند. 
افرادی که فرزند کوچک دارند و یا برعکس افراد مسن و سالمندی که قصد اسباب کشی و جابجای بار در صادقیه را دارند. 
نگرانی از بابت گم شدن طلا، جواهرات و اشیاء با ارزش دیگر.
افراد علاقه مند به موسیقی که در منزل دارای ساز و آلات موسیقی (از جمله گیتار، پیانو، ارگ و ...) هستند و دغدغه جابجایی وسایل موسیقی خود در اسباب کشی را دارند. 
و ...

اتوبار صادقیه

اما شرکت باربری پارسی بار تهران با در نظر گرفتن تمام این موارد و مسائل مهمی از جمله نکات بسته بندی لوازم منزل و یا اداره، احترام به خواسته های سالمندان، مدیران محترم شرکتها، سازمان ها و یا موسسات و یا افرادی که دچار مشکلات خاصی هستند (برای مثال افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند و در عین حال خواستار استفاده از خدمات حمل بار به شهرستان و همچنین باربری و اتوبار صادقیه تهران هستند و یا خانواده هایی که دارای فرزندان کم سن و سال هستند) و بطور خلاصه در وضعیت حساسی بسر می برند، سعی می کنیم این بار را از روی دوش آنها بر داریم. 

تعرفه و قیمت باربری صادقیه:

همانطور که می دانید شرکتهای باربری و اتوبار تهران دارای تعرفه ها و نرخ های پایه مشخصی هستند که با هماهنگی اتحادیه باربری تهران این تعرفه ها تصویب و در اختیار آنها گذاشته می شوند. اما نرخ و تعرفه های باربری و حمل بار صادقیه و مناطق دیگر تا حد زیادی وابسته به شرایط خود مشتریان نیز هست بطوری که برای مثال قیمت باربری وابسته به موارد زیر است:

- مقصد شما و فاصله آن محل از مبداء اسباب کشی (در صادقیه) 
- مقدار وسایل و اسباب و اثاث شما و تعداد خودروها و ماشین های باربری مورد نیاز (هر چه تعداد خودروهای باربری مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه بیشتر می شود) 
- فصل مورد نظر و زمانی که در آن اقدام به اسباب کشی می کنید. 
- استفاده و یا عدم استفاده از خدمات VIP 

در نهایت حتی اگر قصد حمل بار به شهرستان از صادقیه به شهرهای دوردست را دارید و یا اسباب و اثاثیه شما زیاد هستند باز هم نگران نباشید. هزینه ای که صرف خدمات باربری غرب تهران و صادقیه می کنید ارزش آنرا دارد که فقط تماشاگر بسته بندی دقیق و حرفه ای وسایل و لوازم خود توسط بهترین کارگران باربری ما و سپس ارسال آنها توسط خودروهای باربری به مقصد باشید. 

ما هر گونه نگرانی و فشار را از روی دوش شما بر می داریم. کافی است جهت امور جابجایی و باربری صادقیه تهران با پارسی بار همراه باشید.